top of page

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia dzialą się na wiele typów i występują na różnych warstwach skóry. Dlatego ważne jest mieć możliwość doboru odpowiednich zabiegów spośród najbardziej sprawdzonych  i skutecznych. 

Lista zabiegów:

Cosmelan

COSMELAN  jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawierazwiązki rozjaśniające nawet mocne przebarwienia.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

Peelingi

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

IPL 

IPL to stacjonarne urządzenie do światłoterapii. Wykorzystuje energie światła i ciepła do osiągnięcia pożądanych efektów. W czasie zabiegu dochodzi do likwidacji lub zmniejszenia przebarwień 

bottom of page