top of page

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia dzialą się na wiele typów i występują na różnych warstwach skóry. Dlatego ważne jest mieć możliwość doboru odpowiednich zabiegów spośród najbardziej sprawdzonych  i skutecznych. W CosmetDerm usuwamy różnego rodzaju przebarwienia od wielu lat z doskonałymi efektami.

Lista zabiegów:

COSMELAN  jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawierazwiązki rozjaśniające nawet mocne przebarwienia.

od 1400zł!

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

od 100zł!

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

od 150zł!

Please reload

GSD Pro PTF to stacjonarna, medyczna wersja popularnego urządzenia sPTF+. Wykorzystuje energie światła i ciepła do osiągnięca porządanych efektów. Korzysta z opatentowanej technologii PTF - jednoczesne działanie dwóch lamp.​ w CosmetDerm wykorzystujemy PTF dla stworzenia optymalnego indywidualnego planu zabiegowego - podczas serii zabiegów wykorzystujemy nawet 2-3 różne urządzenia.

od 100zł!

XIPL Xpert IPL System to najnowszej generacji urządzenie do światłoterapii. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje bezbolesne i bardzo skuteczne zabiegi. Główne zalety to: wysoka wydajnośći stabilność pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów, najnowszy zautomatyzowany software zapewni optymalny dobór parametrów zabiegowych, ultra-wydajne chłodzenie wodne daje pewność, że zabieg będzie bezpieczny dla skóry.

od 100zł

Please reload

bottom of page