top of page

Trądzik

Trądzik przybiera wiele form i zdarza się, że nawraca. Ważna jest kompleksowa terapia, między innymi zabiegi. Zabiegi dobiera się indywidualnie.

 

Lista zabiegów:

Peelingi

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

Fale RF

Przy pomocy urządzenia Fale RF możemy redukować blizny wkłęsłe z dużą skutecznością. Energia RF prowadzi do rozpoczęcia procesu odbudowy włókien kolagenowych, a w konsekwencji regeneracji naskórka.

LED Therapy

Światło LED ma potwierdzone badaniami naukowymi działanie antybakteryjne. łagodzące oraz regulujące pracę gruczołów łojowych. Wpływa to korzystnie na leczenie trądziku. Jest korzystnym elementem terapii stosowanym zarówno oddzielnie jak i w leczeniu łączonym.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek

IPL 

IPL to stacjonarne urządzenie do światłoterapii. Wykorzystuje energie światła i ciepła do osiągnięcia pożądanych efektów. W czasie zabiegu dochodzi do regulacji pracy gruczołów łojowych, zwężenia porów, zmniejszenia ilości bakterii, wyrównania kolorytu, zmniejszenia blizn.

bottom of page