top of page

Leczenie trądziku

Trądzik przybiera wiele form i zdarza się, że nawraca. W CosmetDerm wyleczyliśmy setki pacjentów co pozwala nam stawiać trafne diagnozy i zaproponować optymalny plan leczenia. W ofercie posiadamy najnowsze i sprawdzone zabiegi. Leczymy również blizny potrądzikowe.

Lista zabiegów:

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

od 150zł!

Przy pomocy urządzenia BIORAD RF możemy redukować blizny wkłęsłe z dużą skutecznością. Energia RF prowadzi do rozpoczęcia procesu odbudowy włókien kolagenowych, a w konsekwencji regeneracji naskórka.

od 300zł

Światło LED ma potwierdzone badaniami naukowymi działanie antybakteryjne. łagodzące oraz regulujące pracę gruczołów łojowych. Wpływa to korzystnie na leczenie trądziku. Jest korzystnym elementem terapii stosowanym zarówno oddzielnie jak i w leczeniu łączonym.

100zł!

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

od 100zł!

Please reload

GSD Pro PTF to stacjonarna, medyczna wersja popularnego urządzenia sPTF+. Wykorzystuje energie światła i ciepła do osiągnięca porządanych efektów. Korzysta z opatentowanej technologii PTF - jednoczesne działanie dwóch lamp.​ w CosmetDerm wykorzystujemy PTF dla stworzenia optymalnego indywidualnego planu zabiegowego - podczas serii zabiegów wykorzystujemy nawet 2-3 różne urządzenia.

od150zł!

XIPL Xpert IPL System to najnowszej generacji urządzenie do światłoterapii. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje bezbolesne i bardzo skuteczne zabiegi. Główne zalety to: wysoka wydajnośći stabilność pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów, najnowszy zautomatyzowany software zapewni optymalny dobór parametrów zabiegowych, ultra-wydajne chłodzenie wodne daje pewność, że zabieg będzie bezpieczny dla skóry.

od150zł!

Please reload

bottom of page