top of page

Rewitalizacja, odmładzanie skóry

Centrum dermatologii estetycznej i laseroterapii CosmetDerm przedstawia zabiegi, które korzystnie wpłyną na stan Państwa skóry. Prezentowane poniżej zabiegi stanowią najlepszy, profesjonalny wybór dla odmładzania skóry. Jeżeli nie są Państwo zdecydowani, która procedura będzie dla Państwa najlepsza lub jeżeli chcą się Państwo poradzić specjalisty - wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane podczas konsultacji z jednym z naszych lekarzy.

Lista zabiegów:

Hydroimpact

Poparte badaniami naukowymi terapeutyczne działanie czystego wodoru stanowi przełom w nieinwazyjnej regeneracji skóry i leczeniu jej niedoskonałości. Kluczowym fenomenem jest wstrzymywanie procesów starzenia, poprzez redukowanie wolnych rodników

Mesolift

Mesolift – jest to odmiana mezoterapii z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi natychmiastowy efekt poprawy kondycji skóry, głębokiego nawilżenia, wygładzenia zmarszczek. Śródskórnie podany kwas hialuronowy zwiększa nawilżenie,  elastyczność, sprężystość i gęstość skóry. Efekt zabiegu utrzymuje się dłużej niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii

Kwas hialuronowy stosowany do mesoliftu   pozwala również na uzyskanie efektu liftingu, poprawy owalu twarzy, głębokiej  odbudowy skóry. Wskazane jest, najczęściej, wykonanie trzech zabiegów. 

od 300zł

Ta niechirurgiczna metoda poprawy kondycji skóry polega na wstrzykiwaniu w odpowiedni fragment skóry specjalnie przygotowanej mieszanki składników odżywczych (tzw. koktajl), zawierającej - w zależności od potrzeb pacjenta - witaminy, mikroelementy, wyciągi roślinne, kwas hialuronowy,oligoelementy, krzemionkę organiczną itp. Substancję tę lekarz wstrzykuje w skórę za pomocą strzykawki z bardzo cienka igłą lub przy użyciu specjalnego aparatu, który aplikuje preparat pojedynczymi lub seryjnymi wkłuciami.

W ciągu jednego zabiegu lekarz może, więc wkłuć się w skórę kilkadziesiąt a nawet kilkaset razy. Mimo to zabieg nie jest uciążliwy.

od 150zł!

Z wiekiem pojawiają się zmiany skóry, a ich rozwój jest nasilany przez działanie promieni słonecznych. W wyniku utraty wody oraz komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie m. in. kolagenu, skóra z wiekiem staje się cieńsza i bardziej wiotka. Zwiększa się również wytwarzanie pigmentów przez komórki co prowadzi do powstawania różnego rodzaju przebarwień skóry. Dzięki zastosowaniu peelingu zmieniona warstwa skóry zostaje złuszczona
a na jej miejsce odbudowuje się nowa, bardziej uwodniona i elastyczna. Peelingi pobudzają również skórę do wytwarzania kolagenu. Złuszczanie warstw skóry przy pomocy substancji chemicznych określa się peelingiem chemicznym.

Peeling medyczny jest doskonały dla osób w każdym wieku. Reguluje skórę i ściąga pory nastolatkom, pomaga zachować gładką i promienną cerę dwudziestolatkom, po trzydziestce poprawia odcień i ujednolica kolor skóry oraz pozwala na ekspresową odnowę skóry dojrzałej. Szczególnie polecany jest wówczas, gdy skóra jest bardzo zaniedbana i wymaga natychmiastowej rewitalizacji.

od 150zł!

Najnowsze urządzenie łączące w sobie tlen hiperbaryczny, mezoterapię bezigłową oraz lifting RF z medycznym światłem LED. Główne efekty zabiegu to: poprawa kolorytu skóry, redukcja drobnych zmarzszczek, poprawa gęstości skóry oraz stymulacja komórek.

od 200zł!

Zabieg oparty o własśiwości lecznicze i odmładzające 24 karatowego złota. Te właściwości znane są już od starożytności. Kleopatra każdego wieczora nakładała maskę ze złota by zachować młodość. Dzisiaj dzięki japońskiej firmie UMO możemy korzystać z sekretów złota połączonych z nowoczesną aplikacją. To drugi obok złotych nici zabieg, który doprowadza do wprowadzenia złota pod skór. Przy wykorzystaniu technologii Ultrasonic NanoMist TM, jonów ujemnych oraz właściwości kwasu poliglutaminowego GammaPGA to co dotąd było niemożliwe, stało się możliwe a do tego przyjemne. Zabieg ma formułę profesjonalnego zabiegu SPA chociaż jego efekty porównać można z bardziej inwazyjnymi zabiegami. Rezultat jest natychmiastowy. Skóra jest nawilżona, widocznie zredukowane przebarwienia oraz wygładzone drobne zmarszczki. Skóra promienieje tuż po zabiegu. Rezultat jest również długotrwały - złoto pozostaje w komórkach przez 28 dni. Przez ten czas stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

od 400zł!

W celu odmłodzenia owalu twarzy oraz poprawy jędrności skóry powstał innowacyjny produkt Profhilo® - rewolucyjna formuła odtwarzająca utracony kontur twarzy oraz pobudzająca komórki skórny i tkanki podskórnej.

od 1200zł!

W trakcie zabiegu urządzenie wytwarza ultradźwiękową nano mgłę. Jej cząsteczki są 7 razy mniejsze od cząsteczek wody. Podczas wibracji nanocząsteczki zderzają się ze sobą wytwarzając jony ujemne, które wychwytują wolne rodniki z komórek i neutralizując je. Jony ujemne przedłużają młodość naszej skóry bez potrzeby ingerencji chirurgicznej, są również dobrze znane ze swoich niesamowitych korzyści zdrowotnych: wzmacniają odporność na infekcje, podnoszą poziom energii w organizmie, zapobiegają depresji i zmianom nastroju, eliminują stres. 

Do zabiegu używamy preparatu o ściśle określonej formule - Gamma PGA, który jest najnowszym odkryciem w dziedzinie nawilżania skóry. Jest to biopolimer zawierający pojedynczy łańcuch aminokwasów. Jego nawilżająca siła jest 10 razy mocniejsza od kwasu hialuronowego. Specyfik nie zawiera chemicznych konserwantów tylko w 100% naturalne składniki.

od 150zł!

Fotoodmładzanie przy użyciu lasera diodowego - nowość! Najnowsze badania wykazują, że lasery diodowe o długości światła 810nm mają zdolność do stymulacji produkcji kolagenu w komórkach skóry.

od 300zł!

GSD PTF Pro

GSD Pro PTF to stacjonarna, medyczna wersja popularnego urządzenia sPTF+. Wykorzystuje energie światła i ciepła do osiągnięca porządanych efektów. Korzysta z opatentowanej technologii PTF - jednoczesne działanie dwóch lamp.​ w CosmetDerm wykorzystujemy PTF przy zabiegach fotoodmładzania.

od 300zł!

Oznaki zmęczenia znikają, skóra jest rozświetlona, robi wrażenie po prostu zdrowej... Czy jest to możliwe gdy całymi dniami ciężko pracujemy i jesteśmy narażeni na zanieczyszczenia miasta? Oczywiście! Sekretem jest odpowiednie dotlenienie komórek skóry!

Tlen hiperbaryczny wykorzystywany jest w medycynie od lat dla poprawy zdrowia ogólnego.

Najnowsze osiągnięcia technologii pozwalają wykorzystać czysty, skoncentrowany tlen dla poprawy stanu skóry. Efekty zadowalają najbardziej wymagających. Przyjemna procedura i późniejsze uczucie odprężenia sprawiają, że na kolejne zabiegi wraca się wyjątkowo chętnie.

od 150zł!

Fotoodmładzanie XIPL Xpert IPL System to sprawdzony zabieg światłoterapii. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje bezbolesne i bardzo skuteczne zabiegi. Główne zalety to: wysoka wydajnośći stabilność pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów, najnowszy zautomatyzowany software zapewni optymalny dobór parametrów zabiegowych, ultra-wydajne chłodzenie wodne daje pewność, że zabieg będzie bezpieczny dla skóry.

od 300zł

Please reload

bottom of page