top of page

Usuwanie blizn

Blizny mogą stanowić spory problem estetyczny. W CosmetDerm proponujemy redukcję lub całkowite usunięcie blizn na skórze. Każdy pacjent jest dokładnie diagnozowany podczas konsultacji, a prowadzący lekarz ustala plan zabiegowy oraz kontruluje przebieg leczenia.

Lista zabiegów:

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

od 150zł!

Przy pomocy urządzenia BIORAD RF możemy redukować blizny wkłęsłe z dużą skutecznością. Energia RF prowadzi do rozpoczęcia procesu odbudowy włókien kolagenowych, a w konsekwencji regeneracji naskórka.

od 300zł

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

od100zł!

Please reload

Przy pomocy lasera diodwego możemy stymulować regenerację skóry na poziomie komórkowym. 

od 150zł!

GSD Pro PTF to stacjonarna, medyczna wersja popularnego urządzenia sPTF+. Wykorzystuje energie światła i ciepła do osiągnięca porządanych efektów. Korzysta z opatentowanej technologii PTF - jednoczesne działanie dwóch lamp.​ w CosmetDerm wykorzystujemy PTF dla stworzenia optymalnego indywidualnego planu zabiegowego - podczas serii zabiegów wykorzystujemy nawet 2-3 różne urządzenia.

od 100zł!

XIPL Xpert IPL System to najnowszej generacji urządzenie do światłoterapii. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje bezbolesne i bardzo skuteczne zabiegi. Główne zalety to: wysoka wydajnośći stabilność pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów, najnowszy zautomatyzowany software zapewni optymalny dobór parametrów zabiegowych, ultra-wydajne chłodzenie wodne daje pewność, że zabieg będzie bezpieczny dla skóry.

od 100zł

Please reload

bottom of page