top of page

Usuwanie blizn

Blizny mogą stanowić spory problem estetyczny. W CosmetDerm proponujemy redukcję lub całkowite usunięcie blizn na skórze. Każdy pacjent jest dokładnie diagnozowany podczas konsultacji, a prowadzący lekarz ustala plan zabiegowy oraz kontruluje przebieg leczenia.

Lista zabiegów:

Peelingi

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

IPL System

IPL System to najnowszej generacji urządzenie do światłoterapii. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym gwarantuje bezbolesne i bardzo skuteczne zabiegi. Wysoka wydajność pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów.

Laser diodowy 

Przy pomocy lasera diodowego możemy stymulować regenerację skóry na poziomie komórkowym. 

Fale RF

Przy pomocy urządzenia Fale RF możemy redukować blizny wklęsłe z dużą skutecznością. Energia RF prowadzi do rozpoczęcia procesu odbudowy włókien kolagenowych, a w konsekwencji regeneracji naskórka.

bottom of page