top of page

Złuszczanie naskórka

Oczyszczanie skóry poprzez złuszczenie naskórka to podstawa pielęgnacji skóry. Odpowiedni stan skóry zapewni nie tylko lepszy wygląd ale wspomoże też bardziej zaawansowane zabiegi. Medycyna estetyczna zna wiele metod złuszczania naskórka. W naszym centrum możecie Państwo wykonać wszystkie popularne, sprawdzone ale i unikalne zabiegi złuszczania naskórka. Poniżej prezentujemy nasze propozycje.

Lista zabiegów:

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

Peelingi

Peelinig to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu skóry na różnej głębokości za pomocą różnych substancji aktywnych. Stosowane substancje  działają na różnaj głębokości od naskórka do warstwy brodawkowatej skóry,  Działanie peelingów polega nie tylko na złuszczeniu i odświerzeniu kolorytu skóry, ale również na działaniu odmładzającym  skórę. W zależności od peelingu możemy też leczyć, takie probleny skóry, jak trądzik, przebarwienia i inne.

bottom of page