top of page

O nas

DR EWA KIEŁCZEWSKA-DYTEWSKA

Doktor Ewa Kiełczewska-Dytewska ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1983 roku. Od wielu lat specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Uczestniczka licznych kongresów krajowych i zagranicznych. Stały kontakt z prestiżowymi klinikami europejskimi zapewnia wymianę doświadczenia i wykonywanie zabiegów w najwyższych standardach światowych. Szczególną uwagę poświęca zabiegom z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego specjalizując się w technikach skojarzeniowych. Równocześnie prowadzi szkolenia w zakresie innowacyjnych zabiegów bezinwazyjnych. Założycielka Centrum Dermatologii Estetycznej (CosmetDerm). Jest autorką wysoko ocenianych publikacji w prasie branżowej oraz licznych artykułów w magazynach kobiecych. Doktor Kiełczewska – Dytewska posiada własny profil w Who is Who.

DR DOROTA MIELECKA

Doktor Dorota Mielecka-Trzepizur w 1997 roku ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu imienia Piastów Śląskich. Posiada II stopień specjalizacji dermatologii. Od 2000 roku specjalizuje się w medycynie estetycznej. Założycielka Centrum Dermatologii Estetycznej (CosmetDerm). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD), Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Doktor Mielecka-Trzepizur specjalizuje się w zabiegach z kwasem hialuronowych i toksyną botulinową. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie własnych niepowtarzalnych technik. Od wielu lat szkoli lekarzy z zastosowania technik podawania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Uczestniczka licznych kongresów krajowych i zagranicznych.

_DSC0184
_DSC0108_pp
_DSC0316
_DSC0420ac
_DSC0061a
_DSC0452
_DSC0316

CosmetDerm, Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii.

Ponieważ to co robimy jest naszą pasją, nasz rozwój przychodzi naturalnie. Stworzyłyśmy przytulne miejsce, w którym możecie Państwo w sposób profesjonalny zrealizować swoje potrzeby z zakresu medycyny estetycznej.

Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe zabiegi i produkty, które sprowadzamy dla Państwa z licznych szkoleń, kongresów i targów z całego świata. Spośród wielu dostępnych i nowych rozwiązań wybieramy takie, które sprawdzają się najlepiej.

W naszym centrum znajdują się trzy gabinety zabiegowe oraz recepcja.

Na wyposażenie gabinetów składają się najnowsze zaawansowane lasery oraz urządzenia medyczne i kosmetologiczne. Korzystamy z preparatów firm: Allergan, QMed, Surgiderm, Merz.

 

Nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, mogą zawsze zadzwonić do swojego lekarza na tel. komórkowy!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia i bliższego poznania naszego centrum!

Należymy do stowarzyszeń:

Wsółpracujemy z:

bottom of page