top of page

Powiększanie i modelowanie ust

Wielkość i kształt ust to dla większości bardzo ważne kwestie. Przy pomocy wypełniaczy lekarze w CosmetDerm mogą modelować i powiększać usta. Ogromne doświadczenie,  a także liczne kursy i szkolenia gwarantują naturalny efekt oraz pełną satysfakcję z wykonanego zabiegu.

Lista zabiegów:

Preparat opraty najczęściej na kwasie hialuronowym podaje się w usta. W ten sposób można poprawić kształt i kontur ust, a także nadać im większej objętości i ponętności. Efekty zabiegu są bardzo naturalne, przy jednoczesnym zwiększeniu objętości ust.

od 600zł!

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu naturalnie występującego w organizmie poddanym opatentowanemu procesowi stabilizacji. RESTYLANE jest jedyną linią produktów, która zapewnia rozwiązania dedykowane wszystkim warstwom skóry, służące do korekcji bruzd, zmarszczek i fałdów oraz poprawy konturów twarzy i ust.

Teosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów  anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu  twarzy czy  korektę  ust. Teoxane Laboratories działa od 2003 roku w Genewie, a produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 40 krajach na całym świecie. Teosyal jest najlepszym wypełniaczem z kwasów hialuronowych i jako przezroczysty, sterylny, usieciowany żel  jest pochodzenia niezwierzęcego, bardzo kompatybilny biologicznie, daje natychmiastowe i długotrwale  pozytywne efekty kuracji, bez  potrzeby wstępnego testowania.

Please reload

bottom of page