top of page

Korekcja kształtu nosa i uszu

Niechiurgiczna metoda korekcji kształtu nosa i uszu to ciekawa alternatywa dla poważniejszych zabiegów. W wielu przypadkach udaje się uzyskać całkowitą satysfakcję z rezutatów zabiegu. Podczas konsultacji lekarz przedstawi wszystkie możliwości.

Lista zabiegów:

Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

od 500zł!

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu naturalnie występującego w organizmie poddanym opatentowanemu procesowi stabilizacji. RESTYLANE jest jedyną linią produktów, która zapewnia rozwiązania dedykowane wszystkim warstwom skóry, służące do korekcji bruzd, zmarszczek i fałdów oraz poprawy konturów twarzy i ust.

od 500zł!

Teosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów  anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu  twarzy czy  korektę  ust. Teoxane Laboratories działa od 2003 roku w Genewie, a produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 40 krajach na całym świecie. Teosyal jest najlepszym wypełniaczem z kwasów hialuronowych i jako przezroczysty, sterylny, usieciowany żel  jest pochodzenia niezwierzęcego, bardzo kompatybilny biologicznie, daje natychmiastowe i długotrwale  pozytywne efekty kuracji, bez  potrzeby wstępnego testowania.

od 500zł!

Please reload

bottom of page