top of page

Usuwanie zmarszczek

W dzisiejszych czasach nie musimy już zgadzać się na dyskomfort jaki niosą ze sobą pojawiające się zmarszczki i zmarszczki mimiczne. Medycyna estetyczna dostarcza rozwiązań, które pomogą pozbyć się praktycznie każdego problemu. Krótko mówiąc, decyzja czy w dalszym ciągu będą Państwo skazani na oznaki upływu czasu należy tylko do Państwa.

Lista zabiegów:

Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

od 300zł!

Terapia botulinowa - jest jedyną metodą redukcji zmarszczek mimicznych, która działa na ich główną przyczynę - mięśnie mimiczne. Za pomocą zastrzyków z botuliny połączenia między nerwami a mięśniem zostają chemicznie zablokowane na określony czas.

od 150zł!

Jest to innowacyjna technika odmładzania, mało inwazyjna dająca spektakularny efekt liftingu. Nici PDO są materiałem biodegradowalnym. Po wprowadzeniu zakotwiczają się w tkance podskórnej i powodują pożądane napięcie i naciągnięcie wybranych partii skóry.

od 100zł!

Kolagen z wiekiem jest produkowany w coraz mniejszch ilościach, a włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu powodując zwiotczenie skóry, zmarszczki oraz bruzdy. Skóra przestaje być elastyczna, także tkanka tłuszczowa jest coraz bardziej oporna na obkurczanie. BIORAD daje możliwość przeciwdziałaniu tym zajwiskom bez zbędnego ryzyka. Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia utrzymuje naskórek w niskiej, przyjemnej temperaturze.

od 300zł!

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu naturalnie występującego w organizmie poddanym opatentowanemu procesowi stabilizacji. RESTYLANE jest jedyną linią produktów, która zapewnia rozwiązania dedykowane wszystkim warstwom skóry, służące do korekcji bruzd, zmarszczek i fałdów oraz poprawy konturów twarzy i ust.

od 500zł!

Teosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów  anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu  twarzy czy  korektę  ust. Teoxane Laboratories działa od 2003 roku w Genewie, a produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 40 krajach na całym świecie. Teosyal jest najlepszym wypełniaczem z kwasów hialuronowych i jako przezroczysty, sterylny, usieciowany żel  jest pochodzenia niezwierzęcego, bardzo kompatybilny biologicznie, daje natychmiastowe i długotrwale  pozytywne efekty kuracji, bez  potrzeby wstępnego testowania.

od 500zł!

Please reload

bottom of page