top of page

Usuwanie zmarszczek

W dzisiejszych czasach nie musimy już zgadzać się na dyskomfort jaki niosą ze sobą pojawiające się zmarszczki i zmarszczki mimiczne. Medycyna estetyczna dostarcza rozwiązań, które pomogą pozbyć się praktycznie każdego problemu. Krótko mówiąc, decyzja czy w dalszym ciągu będą Państwo skazani na oznaki upływu czasu należy tylko do Państwa.

Lista zabiegów:

Wypełniacze - kwas hialuronowy

Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

Toksyna botulinowa

Terapia botulinowa - jest jedyną metodą redukcji zmarszczek mimicznych, która działa na ich główną przyczynę - mięśnie mimiczne. Za pomocą zastrzyków z botuliny połączenia między nerwami a mięśniem zostają chemicznie zablokowane na określony czas.

Nici PDO

Jest to innowacyjna technika odmładzania, mało inwazyjna dająca spektakularny efekt liftingu. Nici PDO są materiałem biodegradowalnym. Po wprowadzeniu zakotwiczają się w tkance podskórnej i powodują pożądane napięcie i naciągnięcie wybranych partii skóry.

Fale RF

Kolagen z wiekiem jest produkowany w coraz mniejszch ilościach, a włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu powodując zwiotczenie skóry, zmarszczki oraz bruzdy. Skóra przestaje być elastyczna, także tkanka tłuszczowa jest coraz bardziej oporna na obkurczanie. Fale RF dają możliwość przeciwdziałaniu tym zajwiskom bez zbędnego ryzyka. Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia utrzymuje naskórek w niskiej, przyjemnej temperaturze.

 

Mezoterapia mikroigłowa 

Nowoczesna metoda redukcji zmarszczek oraz odbudowy skóry. Przy pomocy specjalistycznego urządzenia wprowadzane są indywidualnie dobrane substancje. Metoda ta bywa alternatywą do zabiegów z laserem frakcyjnym 

bottom of page