top of page

Lifting - poprawa napięcia skóry

Z upływem czasu oraz wskutek działania czynników zewnętrznych skóra traci swoją jędrność i napięcie. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, które potrafią stymulować produkcję nowego kolagenu, co przekłada się na widoczny efekt liftingu oraz poprawy gęstości skóry.

Lista zabiegów:

Stymulatory tkankowe - molekuły młodości

W celu odmłodzenia owalu twarzy oraz poprawy jędrności skóry powstały innowacyjne produkty - stymulatory tkankowe. Formuły odtwarzające utracony kontur twarzy oraz pobudzająca komórki skórny i tkanki podskórnej.

FALE RF

Kolagen z wiekiem jest produkowany w coraz mniejszych ilościach, a włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu powodując zwiotczenie skóry, zmarszczki oraz bruzdy. Skóra przestaje być elastyczna, także tkanka tłuszczowa jest coraz bardziej oporna na obkurczanie. Fale RF dają możliwość przeciwdziałaniu tym zjawiskom bez zbędnego ryzyka. Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia utrzymuje naskórek w niskiej, przyjemnej temperaturze.

Thermolift

Bezpieczna, bardzo skuteczna, nieinwazyjna metoda liftingu.

Urządzenie, wykonane w zaawansowanej technologii wykorzystuje ultradźwiękową akustyczną falę, która oddziałuje bezpośrednio na komórki.

OXYPO

Nowa technologia dla liftingu, wykorzystuje pole  prądu zmiennego poprzez co wpływa na napięcie i ujędrnienie skóry. Głowica posiada wbudowane światło niebieskie LED o medycznej częstotliwości, która stymuluje skórę do aktywacji funkcji komórek skóry, poprawia ukrwienie, odmładza, łagodzi podrażnienia, rozświetla. Mocno widoczna jest poprawa gęstości skóry.

bottom of page