top of page

Leczenie rozstępów

Rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągnięcia skóry. Nie zawsze są związane z otyłością, można odziedziczyć skłonność do rozstępów. Leczenie rozstępów powinno być dokładnie rozplanowane w zależności od indywidualnych potrzeb. Lekarz podczas konsultacji dokładnie zdiagnozuje i zaproponuje zabiegi, które pomogą sprawić, że rozstępy staną się mniej lub całkowicie niewidoczne.

Lista zabiegów:

Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem, poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę), co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu pomarańczowej skórki.

od 150zł

BIORAF RF to obecniej najmocniejsze urządzenie korzystające z fal monopolarnych RF. Ta technologia pozwala na znaczące skupienie i poprawę napięcia skóry. Stymuluje również przebudowę włókien kolagenowych co zwiększa elastyczność skóry. Zabieg polecany w terapii rozstępów - zwłaszcza w połączeniu z obwisłą skórą pozbawioną napięcia.

od300zł!

Eliminuje cellulit w praktycznie każdym stadium. Ilość potrzebnych zabiegów jest proporcjonalna do nasilenia problemu. Akustyczna fala wytwarzana przez urządzenie dociera w głąb skóry, na głębokość 3 – 4cm, stymulując komórki oraz stymulując wzrost temperatury przyspiesza przemianę materii i mikrocyrkulację.

od 130zł!

Please reload

bottom of page