top of page

Redukcja cellulitu

Cellulit to bardzo częsta przypadłość, która może się pojawić w różnym wieku. Nie jest możliwa całkowita likwidacja cellulitu, ale leczenie przynosi widoczną redukcję. Wykorzystując najnowsze skuteczne rozwiązania osiągamy zadowalające rezultaty nawet w trudnych przypadkach. 

Lista zabiegów:

Cavi-Lipo DEX

Najnowszy zabieg ukierunkowany na liwidację miejscowych otłuszczeń oraz redukcję cellulitu. Dzięki unikalnej technologii fale ultradźwiękowe trafiają wyłącznie do komórek tłuszczowych, których zawartość jest rozpuszczona i wydalona bezpiecznie z organizmu. Cavi-Lipo DEX to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych urządzeń.

UltraSlim

Eliminuje cellulit w praktycznie każdym stadium. Ilość potrzebnych zabiegów jest proporcjonalna do nasilenia problemu. Akustyczna fala wytwarzana przez urządzenie dociera w głąb skóry, na głębokość 3 – 4cm, stymulując komórki oraz stymulując wzrost temperatury przyspiesza przemianę materii i mikrocyrkulację.

Mezoterapia

Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem, poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę), co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu pomarańczowej skórki.

bottom of page