top of page

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dzięki nowoczesnej technologii możemy skutecznie wspierać proces odchudzania oraz likwidować komórki tłuszczowe w sposób nieinwazyjny. Często występujące lokalne otłuszczenia są niekiedy trudne lub wręcz niemożliwe tradycyjnymi ćwiczeniami i dietą. Tutaj również niezwykle pomocne okazują się najnowsze zabiegi medycyny estetycznej. Podczas konsultacji lekarz przedstawi wszystkie aspekty terapii i zaproponuje najskuteczniejszą indywiadulną terapię.

Lista zabiegów:

Cavi-Lipo DEX

Najnowszy zabieg ukierunkowany na liwidację miejscowych otłuszczeń oraz redukcję cellulitu. Dzięki unikalnej technologii fale ultradźwiękowe trafiają wyłącznie do komórek tłuszczowych, których zawartość jest rozpuszczona i wydalona bezpiecznie z organizmu. Cavi-Lipo DEX to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych urządzeń.

UltraSlim

Eliminuje cellulit w praktycznie każdym stadium. Ilość potrzebnych zabiegów jest proporcjonalna do nasilenia problemu. Akustyczna fala wytwarzana przez urządzenie dociera w głąb skóry, na głębokość 3 – 4cm, stymulując komórki oraz stymulując wzrost temperatury przyspiesza przemianę materii i mikrocyrkulację.

bottom of page