top of page

UMO 24K Gold Facial Treatment

Czyste 24 karatowe złoto za pomocą zastosowanej  technologii przenika barierę skóry.  Złoto stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co w widoczny sposób poprawia stan skóry (redukcja zmarszczek, redukcja przebarwień słonecznych, poprawa kolorytu skóry). Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący.

 

W historii złoto było uwielbiane za luksusowe ,upiększające właściwości. Cofając się do czasów Kleopatry, okazuje się, że czyste złoto było używane jako sposób do zachowania młodej skóry. Historycy utrzymują, że Kleopatra każdej nocy spała w złotej masce by zostać na zawsze piękną.

W starożytnym Rzymie maści ze złota były stosowane jako lek na różne problemy skórne. Złoto było uważane za klucz do młodości w starożytnej medycynie chińskiej, królowa dynastii Ch'ing korzystała z zabiegów z użyciem złota na twarz, każdego dnia.

Dziś, dzięki rozwiniętej technologii pielęgnacji skóry z GAMMA PGA oraz Ultradźwiękowej Rozproszonej Mgiełke (Ultrasonic Nano Mist), UMO wykorzystuje siłę złota tak abyś także Ty mogła doświadczyć doskonałego, w 100% naturalnego odmładzającego zabiegu - UMO 24 Karat Gold Facial Treatment.

Złoto przenika barierę skóry...

Trzy technologie, dzięki którym jest to możliwe.

GAMMA PGA
Kwas poliglutaminowy; posiada właściwości przewodzenia energii elektrycznej. Bogate w GammPGA ładunki ujemne mogą przyciągać i przenosić złoto wgłąb skóry.

NANO MIST tm
Ultradźwiękowa "mikro – mgła"; jej cząsteczki są 7 razy mniejsze niż cząsteczki pary wodnej.
Nano Mist również zmiękcza warstwę naskórka tworząc optymalne środowisko do maksymalnego nawilżenia. Jest potwierdzone, że Nano Mist dociera do wszystkich warstw skóry wpływając na NMF – naturalny współczynnik nawilżenia skóry.

Jonu Ujemne

Naładowanie jonami ujemnymi cząsteczek GammPGA sprawia, że zyskują one właściwość przyciąganie złota i "przeprowadzenia" go przez barierę skóry. Dodatkowo zwalczają szkodliwe wolne rodniki w obrębie komórek skóry, regulują odczyn płynów w tkance ciała i wspomagają ogólne zdrowie.ZŁOTA ZASADA                                                                                            24- KARATOWE Z£OTO + GAMMA PGA + JONY + ULTRADŹWIĘKI = SKÓRA PEŁNA BLASKU

Korzyści z zabiegu

Ujędrnienie i Sprężystość - złoto spowalnia proces utraty kolagenu oraz elastyny aby nie dopuścić do zwiotczenia skóry. Stymuluje wzrost komórek podstawowej warstwy aby zregenerować zdrowe, mocne komórki i doprowadzić do efektu liftującego.

Redukcja zmarszczek - Złoto jest dostarczane wraz z GAMMA PGA, którego wysoko nawilżająca formuła zamyka wilgoć i napełnia nią skórę aby stała się gładka i elastyczna.

Rozświetlenie i Blask - Od 1929 roku złoto było stosowane w leczeniu reumatyzmu poprzez redukowanie stanów zapalnych. Właściwości przeciwzapalne złota zmniejszają stany zapalne skóry, w wyniku czego spowolniają procesy wydzielania melaniny i redukują plamy starcze, złoto rozjaśnia i rozświetla skórę.

Eliminacja wolnych rodników - ZŁOTO zwalcza szkodliwe rodniki i nie dopuszcza do przedwczesnego starzenia się skóry

DOSTARCZA ZŁOTEGO BLASKU. ZŁOTO powoduje że cera jest świetlista i promienna.

ZŁOTA ZASADA

24- KARATOWE ZŁOTO + GAMMA PGA + JONY + ULTRADŹWIĘKI = SKÓRA PEŁNA BLASKU

      GammaPGA

WYBITNIE SILNIE NAWILŻAJĄCA SUBSTANCJA, GAMMA PGA JEST WAŻNYM PRZEŁOMEM W PIELĘGNACJI SKÓRY. Nawilża skórę dziesięć razy mocniej od kwasu hialuronowego i uelastycznia ją o wiele lepiej niż kolagen. Jest to idealna podstawa dla wielu aktywnych, odżywczych składników z powodu jej możliwości penetracji skóry i zamknięcia w niej wilgoci.

Jednocześnie poprawia naturalne możliwości nawilżające skóry utrzymując skórę gładką i elastyczną. Gamma PGA jest w 100% naturalne i wolne od konserwantów. Substancjê uzyskuje się z orzeszków Natto – jednego z podstaw zdrowego żywienia w Japonii od ponad 1000 lat.

Badania wykazują, że hydrogel GammaPga jest 10 razy mocniej nawilżającą substancją od kwasu hialuronowego i uelastycznia skórę znacznie bardziej niż kolagen;

Redukuje drobne zmarszczki i zmarszczki mimiczne

Wspomaga naturalne możliwości nawilżające skóry (NMF - Natural moisturizing factor, czyli naturalny czynnik nawilżający skórę, będący składnikiem warstwy rogowej i zapewniający skórze odpowiednie nawilżenie.)

Wnika we wszystkie warstwy skóry. Nawet najgłębsze.

Pozostawia delikatny, gładki i nawilżający film na skórze.

Pozostawia skórę głęboko nawilżoną, gładką i elastyczną.

Zabieg jest w całości oparty na naturalnych produktach. Bez użycia konserwantów.

Hypoalergiczny. Nie testowany na zwierzętach.

Porównanie Y-PGA, kw. hialuronowego, rozp. kolagenu na NMF.

Dzięki swym stałym cechom, ZŁOTO niezwykle rzadko powoduje reakcje alergiczne.
Jeżeli złoto może wnikać w skórę...


Jako obca substancja, złoto przyspiesza wzrost komórek w podstawowej warstwie regenerując zdrowe i młode komórki skóry.
Jako środek immunosupresyjny, złoto spowalnia fagocytozę istniejącego kolagenu oraz elastyny aby spowolnić proces wiotczenia skóry.
Złoto redukuje stany zapalne skóry aby spowolnić wydzielanie melaniny.
W ten sposób fibroblasty rozprzestrzeniają się, a kolagen ważny w fagocytozie makrofagów, zregeneruje się.
Gdy zaczyna brakować kolagenu oraz elastyny, skóra zaczyna wiotczeć. Dlatego też kolagen i elastyna są tak ważne dla napięcia i jędrności skóry.
Niszcząc wolne rodniki, Złoto pomaga powstrzymać przedwczesne oznaki starzenia się skóry.

Jest logiczną konkluzja, że przemiana metaboliczna wzrasta i przywraca zdrowy wygląd skórze.

Efekt Złota

 • Złoto łączy się z cząsteczkami w krwi powodując rozwój białych krwinek, dzięki czemu pobudza krążenie krwi.

 • Energia złota pracuje efektywnie i metabolizm organizmu działa efektywniej pobudzając komórki skóry.

 • Powoduje że jony wodoru koncentrują się wpływając upiększająco na cerę.

CENA JUŻ OD...
400zł!

Efekty zabiegu:

 • Rozjaśnienie przebarwień

 • Głębokie nawilżenie

 • Rewitalizacja, odmładzanie skóry

 • Działanie przeciwzapalne 

 • Istotna poprawa kolorytu

 • Poprawa elastyczności skóry

Okolice zabiegowe:

 • Twarz

 • Szyja

 • Dekolt

Dodatkowe informacje:

bottom of page