top of page

OXYPO

OXYPO sprawia, że aktywne składniki skutecznie przenikają przez skórę
dzięki połączeniu technologii tlenu hiperbarycznego i jedynej w swoim rodzaju mezoterapii bezigłowej, opatentowanej przez Skinrex, Gammaporacji.

Połączenie w jednej głowicy zabiegowej dwóch technologii pozwalających na przeniknięcie składników aktywnych zawartych w kosmetykach do głębszych warstw skóry.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA + TLEN HIPERBRYCZNY

      OXYPO-GAMMAGEN - Infuzja tlenowa i mezoterapia w tym samym czasie!

Zintegrowane głowice umożliwiają uwalnianie tlenu hiperbarycznego i Gammaporację (specjalny rodzaj mezoterapii bezigłowej) w tym samym czasie tylko z jednej  głowicy   Dynamiczne otwarcie warstwy rogowej i komórkowej skóry, jak również szybkie przenikanie kosmetyków i składników aktywnych przez skórę za pomocą tlenu hiperbarycznego w głowicy OXYPO-GAMMGEN znacznie zwiększa  wydajność i skuteczność zabiegów. Skóra zostaje „otwarta” przez Gammaporację następnie tlen hiperbaryczny pod ciśnieniem wtłacza produkt w głąb skóry.

      OXYPO-OXYGUN
Tlen hiperbaryczny wytwarzany pod wysokim ciśnieniem sprawia, że składniki aktywne wnikają w głębsze warstwy skóry, przenikając przez jej warstwę ochronną lub błonę śluzową.  Dzięki przedostaniu się przez funkcje ochronne skóry,

OXYPO-OXYGUN sprawia, że aktywne składniki mogą dotrzeć do samego dna skóry zewnętrznej warstwy, przez co zwiększa się wytwarzanie kolagenu i elastyny, dodatkowo skóra pozbywa się bakterii powodujących trądzik lub różnego rodzaju podrażnień spowodowanych niedotleniem skóry lub bakteriami. Dostarczanie tlenu wysokiej czystości (ponad 95%), który jest wytwarzany z OXYPO, pozwala na zastosowanie zabiegów na całym ciele (w tym także na skórze głowy)  Głowica została zaprojektowana w taki sposób aby łatwo można było dotrzeć do miejsc niedostępnych   tradycyjnymi głowicami i urządzeniami (np. skóra głowy, boki twarzy, okolice oczu, powieki).

      OXYPO GAMMA-GUN - Meztoerapia bezigłowa - Gammaporacja

Elektroporacja to nowoczesna metoda wspomagająca przenikanie makrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek. Technika ta wykorzystuje tworzenie kanałów w błonach komórkowych pod wpływem pola elektromagnetycznego. Krótkie impulsy elektryczne o wysokim napięciu powodują dezorganizację lipidów i powstanie nietrwałych przestrzeni w błonach komórkowych. Dobrze dobrane parametry zabiegu powodują, że jest to metoda bezpieczna o widocznych szybko efektach bez skutków ubocznych.
OXYPO-Gammaporation jest elektroporacją nowej generacji, wygodniejszej w użyciu, bezpiecznej, może być stosowana praktycznie na całym ciele. GAMMAPORATION i kosmetyki lub składniki aktywne aplikowane mogą być w tym samym czasie na skórę.

      OXYPO-LIFTTING GUN - Lfitng LF - polem prądu o niskim natężeniu
Nowa technologia dla liftingu, wykorzystuje pole  prądu zmiennego poprzez co wpływa na napięcie i ujędrnienie skóry. Głowica posiada wbudowane światło niebieskie LED o medycznej częstotliwości, która stymuluje skórę do aktywacji funkcji komórek skóry, poprawia ukrwienie, odmładza, łagodzi podrażnienia, rozświetla. Mocno widoczna jest poprawa gęstości skóry.

CENA JUŻ OD...
200zł!

Efekty zabiegu:

 • Likwidacja "worków" i obrzęków pod oczami

 • Rewitalizacja, odmładzanie skóry

 • Lifting - poprawa napięcia skóry

 • Leczenie wypadania włosów

 • Usuwanie przebarwień

 • Poprawa kolorytu skóry

Okolice zabiegowe:

 • Skóra głowy

 • Twarz

 • Okolice oczu

 • Szyja

 • Dekolt

 • Dłonie

Dodatkowe informacje:

bottom of page