top of page

Korekta drugiego podbródka

Tak zwana 'druga broda' to zmartwienie wielu pacjentów. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia, która potrafi rozbić tłuszcz oraz napiąć skóre w rejonie podbródka. W zależności od rodzaju i skali problemu lekarz zaproponuje najbardziej korzystne zabiegi.

Lista zabiegów:

Za pomocą ultradźwięków nowej generacji Cavi-Lipo DEX rozbija i usuwa tkankę tłuszczową z podbródka. Przy pomocy specjalnej głowicy z obrotową końcówką wykonuje się drenaż limfatyczny oraz masaż rotacyjny, które dodatkowo przyspieszają odprowadzanie tłuszczu.

od 130zł!

BIORAD RF dzięki falą o częstotliwości fali radiowej wspomaganych wydajnym chłodzeniem pozwala w znaczący sposób poprawić napięcie skóry w rejonie podbródka. Jest to idealne uzupełnienie zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. Mocny efekt liftingu skóry widocznie wygładza skórę podbródka.

od 300zł!

Teosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów  anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu  twarzy czy  korektę  ust. Teoxane Laboratories działa od 2003 roku w Genewie, a produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 40 krajach na całym świecie. Teosyal jest najlepszym wypełniaczem z kwasów hialuronowych i jako przezroczysty, sterylny, usieciowany żel  jest pochodzenia niezwierzęcego, bardzo kompatybilny biologicznie, daje natychmiastowe i długotrwale  pozytywne efekty kuracji, bez  potrzeby wstępnego testowania.

Please reload

bottom of page