top of page

Modelowanie sylwetki

Przy wykorzystaniu nowych technologii możemy zaproponować zabiegi modelowania sylwetki oraz poszczególnych części ciała. Często zdarza się, że niezależnie od wieku czy naszej wagi nie jesteśmy zadowoleni ze swoich kształtów. Współczesna medycyna estetyczna okazuje się bardzo pomocna w poprawie kształtu talii, pośladków czy ud i łydek.

Lista zabiegów:

Cavi-Lipo DEX

Najnowszy zabieg ukierunkowany na liwidację miejscowych otłuszczeń oraz redukcję cellulitu. Dzięki unikalnej technologii fale ultradźwiękowe trafiają wyłącznie do komórek tłuszczowych, których zawartość jest rozpuszczona i wydalona bezpiecznie z organizmu. Cavi-Lipo DEX to obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych urządzeń.

Fale RF

Kolagen z wiekiem jest produkowany w coraz mniejszych ilościach, a włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu powodując zwiotczenie skóry, zmarszczki oraz bruzdy. Skóra przestaje być elastyczna, także tkanka tłuszczowa jest coraz bardziej oporna na obkurczanie. Fale  daje możliwość przeciwdziałaniu tym zjawiskom bez zbędnego ryzyka. Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia utrzymuje naskórek w niskiej, przyjemnej temperaturze.

UltraSlim

Eliminuje cellulit w praktycznie każdym stadium. Ilość potrzebnych zabiegów jest proporcjonalna do nasilenia problemu. Akustyczna fala wytwarzana przez urządzenie dociera w głąb skóry, na głębokość 3 – 4cm, stymulując komórki oraz stymulując wzrost temperatury przyspiesza przemianę materii i mikrocyrkulację.

Mezoterapia

Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem, poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę), co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu pomarańczowej skórki.

bottom of page