top of page

Damian Aleksander w CosmetDerm


I Ty Możesz mieć figurę gwiazdy Damian Aleksander, śpiewający aktor Teatru Roma, znany z występów w musicalach i teatrach przetestował zabieg Cavilipo, dzięki któremu stracił kilka centymetrów w obwodzie brzucha. Jak twierdzi - lubi testować zabiegi kosmetyczne, a Cavilipo jest jednym z jego ulubionych zabiegów na ciało.

Cavilipo pomogło mi lepiej wyglądać w nowej roli Jak wygląda Pana samopoczucie po zabiegu Cavilipo?

Odczuwam duży relaks po zabiegu i cieszy mnie świadomość, że im dłużej stosuję Cavilipo, tym lepszy efekt dostrzegam w kwestii mojego odchudzania - to podnosi pozytywne skojarzenie z tymi zabiegami. A przede wszystkim odczuwam radość, że zabieg kosmetyczny wspiera mnie w walce ze zbędnym tłuszczem.

Czy cel, jakim było utrata zbędnej tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicach brzucha, został osiągnięty? Na czym polegał Pana problem?

Zredukowanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i podbrzusza to odwieczny problem mężczyzn, w tym także i mój. Od lat staram się zmniejszyć ilość tkanki w tych okolicach mojego ciała i zwalczyć ją tak, aby nie wracała. W sukurs mojej walce przychodzi metoda kawitacji ultradźwiękowej - Cavilipo. Jest to nowatorski sposób na wyłączanie pierwotnej tkanki tłuszczowej, odpowiedzialnej za nadbudowywanie jej w późniejszym czasie. Bardzo inwazyjna liposukcja zostawia niemiłe fizyczne odczucia, a myśl o mechanicznej ingerencji w moje ciało była dla mnie odstręczająca. Więc Cavilipo ze swoimi ultradźwiękami jest bardziej przekonujące bo jest mniej inwazyjne. I co najważniejsze - skuteczne - z okolic brzucha ubyło mi kilka centymetrów, co bardzo mnie cieszy.

Czy zabieg był bezpieczny - nie czuł Pan dyskomfortu?

Zabiegi Cavilipo fundują odrobinę ciepła na skórze w miejscu, w którym styka się głowica oraz czasem może odczucia dźwiękowe w uszach na dość wysokich tonach, ale w końcu działają w tym przypadku ultradźwięki. Ale nie na tyle męczące, aby nie wytrzymać 40 - 60 minutowego zabiegu. W końcu ma to przyspieszyć wyeliminowanie tak niechcianej i nieestetycznej tkanki tłuszczowej.

Komu mógłby Pan zdecydowanie polecić ten zabieg?

Ten zabieg można polecić wszystkim, którzy są zniechęceni pierwszą i ostatnia fazą odchudzania. Pierwszą - bo bez widocznych efektów ciężko się zmobilizować, a ostatnią - gdyż po intensywnej diecie i ćwiczeniach niektóre partie tłuszczu ciężko wyeliminować, co powoduje frustracje i zniechęcenie do samego odchudzania. Dzięki Cavilipo można usunąć tłuszcz z „drugiego podbródka”, z nad kolan czy przedramion. Zarówno kobiety i mężczyźni mogą korzystać bezstresowo z tych zabiegów. Aczkolwiek trzeba powiedzieć, że jest to stosunkowo nowa metoda i działanie ultradźwięków i ich zastosowanie w tego typu zabiegach nadal jest w fazie poznawczej.

Czy słyszał Pan wcześniej o metodzie kawitacji ultradźwiękowej?

Tak słyszałem, a nawet miałem okazję zapoznać się już z tego typu zabiegiem, ale w przypadku maszyny innego producenta. I moja ciekawość, co do tego typu zabiegów wzrosła. Zaowocowało to decyzją o podjęciu tego typu zabiegu w przypadku Cavilipo. I nie żałuję.

Co Pana zaciekawiło w tej metodzie?

Nieinwazyjna metoda usunięcia tkanki tłuszczowej za pomocą kawitacji ultradźwiękowej i wspieranie nią diety i ćwiczeń staję się coraz popularniejsze. Cavilipo chyba jedyne w tym przedziale maszyn posiada specjalną , bezpiecznie lokujące fale ultradźwiękowe głowice, co stało się zachęcającym i ważnym aspektem tego produktu.

Rozmawiała: Katarzyna E. Kizer Foto: Przemysław Pokrycki/Mamel Picutres dla GEVE Sp. Z o.o. - „I Ty Możesz mieć figurę gwiazdy”.


Wyróżnione posty
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page