top of page

Restylane

Co to jest Restylane?

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu naturalnie występującego w organizmie poddanym opatentowanemu procesowi stabilizacji.
RESTYLANE jest jedyną linią produktów, która zapewnia rozwiązania dedykowane wszystkim warstwom skóry, służące do korekcji bruzd, zmarszczek i fałdów oraz poprawy konturów twarzy i ust.
RESTYLANE wydobywa Twoje naturalne piękno, dzięki odnowieniu objętości Twojej skóry, poprawie jej delikatności i rewitalizacji.  

 

Jak działa ?

Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy.
RESTYLANE działa poprzez wsparcie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w Twoim organizmie.

RESTYLANE hamuje rozpad kolagenu wywołany przez kolagenazy, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry, dodatkowo także stymuluje produkcję nowego kolagenu w skórze.
RESTYLANE podaje się poprzez iniekcje w odpowiednią głębokość warstw skóry, a dedykowane cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia.

Dlaczego Restylane?

Miliony ludzi z zadowoleniem skorzystały z RESTYLANE. Jest on światowym liderem wśród preparatów kwasu hialuronowego, używanych w medycynie estetycznej.

RESTYLANE jest bezpieczny.

Bezpieczeństwo i skuteczność RESTYLANE udowodniono w ponad
7 000 000 wykonanych dotychczas zabiegach. Jakiekolwiek działania niepożądane obserwowano bardzo rzadko i zwykle dotyczyły samego wkłucia. RESTYLANE pomyślnie przeszedł rygorystyczną procedurę rejestracji w Stanach Zjednoczonych i został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków - FDA (Food and Drug Administration). FDA jest znana z rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń. Pozytywna opinia tej agencji rządowej jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości.

RESTYLANE jest naturalny.

Unikalna formuła kwasu hialuronowego zawartego w żelu RESTYLANE bardzo przypomina formułę naturalnego kwasu hialuronowego. W związku z tym ryzyko reakcji alergicznej lub innych działań ubocznych jest niemalże wyeliminowane.

RESTYLANE działa długotrwale, ale niepermanentnie.

Organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Efekt po zabiegu utrzymuje się zwykle do 18 miesięcy, po tym czasie RESTYLANE ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).
Ponieważ Twoja twarz w miarę starzenia się zmienia swój kształt, nadanie jej stałego wyglądu może być decyzją, której w przyszłości możesz żałować. Z RESTYLANE nie podejmujesz takiego ryzyka.

RESTYLANE nie jest pochodzenia zwierzęcego.

W przeciwieństwie do innych produktów opartych na kwasie hialuronowym RESTYLANE nie jest pochodzenia zwierzęcego. To oznacza, że stosowanie RESTYLANE jest pozbawione ryzyka przeniesienia chorób odzwierzęcych lub wywołania reakcji alergicznej.

RESTYLANE to preparat do zabiegów szybkich i komfortowych.

Kuracja RESTYLANE jest dobrze dopasowana do intensywnego trybu życia, a jej efekty można zaobserwować niemal od razu. Po trwającym około 10-30 minut zabiegu pacjent może dostrzec jego bezpośredni rezultat. Wkrótce potem może powróci do wykonywania zwykłych, codziennych obowiązków.

Jak powstaje Restylane?

RESTYLANE jest produkowane przez firmę Q-MED AB w Szwecji, pod ścisłym nadzorem procedur laboratoryjnych i wytwórczych. Zapewnia to najwyższą czystość produktu. Q-MED jest dynamicznie rozwijającą się firmą biotechnologiczną, działającą w obszarze medycyny estetycznej, kontrolującej wszystkie etapy, od momentu stworzenia produktu, do jego ostatecznego wykorzystania. Q-MED tworzy, promuje i sprzedaje preparaty bazujące na opatentowanej technologii NASHA™(Non-Animal-Stabilized-Hyaluronic-Acid).

Opatentowana Technologia NASHA™

Gdyby użyć kwas hialuronowy w zwykłej formie i wstrzyknąć do organizmu, ulegnie on degradacji w ciągu kilku dni. W takim przypadku korzyść z terapii byłaby niezwykle krótkotrwała. Unikalny proces stabilizacji opatentowany przez Q-MED i wykorzystywany w produkcji RESTYLANE zaprocentował żelem kwasu hialuronowego, który jest niemal identyczny z naturalnym, występującym w młodej skórze. Jego zastosowanie powoduje długotrwały efekt w redukcji zmarszczek i znacząco minimalizuje ryzyko reakcji skóry na zabieg.

RESTYLANE jest dedykowany do korekcji fałd, zmarszczek i wypełniania ust.

RESTYLANE Lipp; jest produktem dedykowanym do wypełnienia ust, dzięki czemu nabiorą one wyglądu jakiego pragniesz. Bez względu na to, czy zależy Ci na pełnych, wydatnych ustach, czy po prostu chcesz dodać im odrobinę objętości i jędrności. RESTYLANE Lipp jest doskonałym produktem, stworzonym, by spełnić Twoje oczekiwania.

Uwydatnianie kształtów i konturów twarzy                                                      

Odkryj na nowo Twoje kości policzkowe!
Niewiele aspektów Twojej urody może wyróżnić Cię tak bardzo jak wyjątkowe kontury twarzy. Jej idealne proporcje - kształtne policzki, oczy błyszczące spojrzeniem i wydatne usta zdecydowanie poprawiają wrażenie piękna
Dzięki RESTYLANE możesz znów zwracać uwagę pięknym kształtem swoich policzków. Poprzez przywrócenie naturalnie utraconej objętości skóry, RESTYLANE wypełnia policzki, poprawia wygląd Twojej skóry w górnej części twarzy lub w dowolny sposób pozwala Ci uwydatnić kształty twarzy i poprawić profil.

Przywróć gładkość swojej skórze

RESTYLANE Vital jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej hydrobalansu. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które maj opinię “trudnych do poprawy”, jak chociażby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów. Ustal ją z Twoim lekarzem.

CENA JUŻ OD...
300zł!

Efekty zabiegu:

 • Wypełnianie zmarszczek

 • Powiększanie ust

 • Korekta konturu twarzy

 • Podnoszenie kącików ust

 • Redukcja zmarszczek

 • Korekcja kształtu nosa, uszu

 • Rewitalizacja skóry

Okolice zabiegowe:

 • Usta 

 • Kącik ust

 • Bruzdy nosowo- wargowe

 • Czoło

 • Policzki

 • Linia żuchwy

 • Owal twarzy

 • Szyja 

 • Dekolt

bottom of page