Wyprzedzamy Mikołaja!

Z okazji Black Friday przez cały tydzień przygotowaliśmy wspaniałe prezenty. Następna taka okazja powtórzy się najszybciej za rok, więc nie zwlekaj i zadbaj o swój wygląd jeszcze w tym roku! To się opłaci. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja telefoniczna lub mailowa od 24.11.2019 do 03.12.2019.

 

Wypełniacze, kwas hialuronowy 

 

Zabieg powiększania ust lub wypełniania bruzd nosowo-wargowych, modelowanie owalu twarzy i policzków  (min. 1ml)

 

Cena zabiegu: od 1000zł

 

Gratis prezent do wyboru:

 • Zabieg Hydromagic to najbardziej zaawansowany system do podawania peelingów! Kompletny zabieg na twarz z wykorzystaniem krioterapii, peelingów AHA, BHA oraz specjalnego serum wprowadzanego przy pomocy elektroporacji.

 • Peeling medyczny do wyboru.

 • Dynamiczne fotoodmładzanie skóry twarzy. Zabieg likwiduje drobne zmarszczki, redukuje przebarwienia, poprawia koloryt skóry twarzy.

 

Botox - toksyna botulinowa

 • Druga okolica za 50% ceny - rozszerz zakres działania zabiegu za jedyne pół ceny!

 

 

Depilacja laserowa, zamykanie naczynek, laserowe leczenie trądziku.

 

 • Każda kolejna okolica za 50% ceny - rozszerz działanie zabiegu na kolejne okolice! Warunek to umówienie się przez końcem piątku. Ilość miejsc ograniczona, zarejestruj się już teraz!

 

 

Hydroimpact Wodorowa pielęgnacja skóry twarzy.

 

Zabieg Hydroimpact - Najnowszy hit medycyny estetycznej terapia wodorowa Hydroimpact zapewni dogłębne oczyszczenie skóry oraz działa przeciw wolnym rodnikom. To sekret idealnej cery wielu kobiet i mężczyzn.

Cena zabiegu: 300zł

 

Gratis prezent do wyboru:

 • Mezoterapia - koktajl witaminowy specjalnie dobrany do rodzaju skóry zapewni optymalne odżywienie oczyszczonej skóry

 • Tlen hiperbaryczny + LED - tlen pod wysokim ciśnieniem odświeży komórki skóry, natomiast światło LED zapewni działanie wyciszające

 • Peeling w zależności od typu skóry - lekarz dobierze odpowiedni rodzaj peelingu w zależności od typu skóry (np. Ferulac, Dyniowy, A.G.E, A.C.N.E, PH Formnula, fotodynamiczny i inne…)

 

Cavi-Lipo DEX Nie ma lepszego momentu, żeby zadbać o ciało!

 

Cavi-Lipo DEX - Ogniskowane ultradźwięki nowej generacji skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe. Masaż rolkowy z podciśnieniem gwarantuje skuteczny drenaż. To jeden z najbezpieczniejszych oraz najbardziej skutecznych sposobów na pozbycie się nadmiaru tłuszczu.

 

Cena za 6 zabiegów: podbródek 600zł, uda 1800zł, talia 1200zł, cały brzuch 2400zł 

 

Gratis prezent do wyboru:

 • Zabieg RF Biorad - technologia RF poprawi napięcie i gęstość skóry po zredukowaniu obwodu. Dochodzi również do produkcji noweg kolagenu i elastyny.

 • Zabieg lipolizy - tak zwana Cavi-Lipoliza polega na wstrzyknięciu przez lekarza preparatu z lipolitykiem, który dodatkowo wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej

 • Zabieg ThermoLift - fale akustyczne przyspieszają przemianę materii komórek tłuszczowej i poprzez to wzmacniają efekty zabiegów Cavi-Lipo

Nie zwlekaj i umów się na wizytę. Ilość miejsc ograniczona!

Ul. Ojca Beyzyma 1b

(róg z ul. Hallera)

53-204 Wrocław

71 332 60 49

607 660 101